м. Бровари, вул. Гагаріна 22

+380503108208 +380633108208 brobikes.ws@gmail.com

Цікаві новини

ЕВОЛЮЦІЯ COMPAGNOLO

Campagnolo випустили стильне відео, в якому розглядають еволюцію задніх механічних перемикачів, починаючи з моделі Cambio Corsa. Винахід працював з чотирма швидкостями, які перемикалися окремими важелями на підсідельних стійках, і вимагали зворотного обертання педалей.

Комусь це здасться смішним, але п’яні велосипедисти на дорозі не менш небезпечні водіїв авто. Для тих, хто не довіряє собі і не здатний залишити велосипед після випитого з друзями, був вигаданий спеціальний замок з вбудованим алкотестером. Замок відкривається тільки після того, як ви дунули в нього і система визначила Вашу здатність керувати байком.

На відміну від алкометрів, які в деяких країнах потрібно обов’язково возити в автомобілі після першого покарання за нетверезе водіння, для велосипедистів такого обов’язку немає.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ ЗАМОК ЗАХИСТИТЬ ВІД НЕТВЕРЕЗОЇ ПОЇЗДКИ

ТОЧНІ ДАНІ НА ТУР ДЕ ФРАНС

Кожен мав можливість помітити те, що трансляція Тур де Франс супроводжується великою кількістю даних і цифр, які чудово допомагають коментаторам тримати гонку під контролем, а глядачів забезпечують точною статистикою.

Збір точних даних став можливим завдяки технічному партнеру Тур де Франс компанії Dimension Data. Як повідомляється в прес-релізі, метою співпраці з Dimension Data є надання глядачам аналітики в реальному часі щодо кожного гонщика.

28 червня в столиці України вперше відбувся старт славозвісного триатлону Ocean Lava, який спочатку проводиться на Лансароте (Канарські острови). Організація подібного роду змагань стала абсолютно новою та унікальною подією 2015 року!

Маршрут змагань прокладений по одному з найдавніших і мальовничих частин міста Києва. Гості та учасники змагань змогли відчути неймовірну атмосферу історичної частини міста, насолодитись яскравими фасадами і унікальними формами архітектурних красот, які вже не одне століття прикрашають вузькі вулички столиці України.

OCEAN LAVA UKRAINE 2015

РЕТРО-ВЕЛОСИПЕД CAMPAGNOLO

Хочемо поділитися з вами нашим знайомством з італійським ретро-велосипедом Campagnolo. До нас він потрапив повністю в оригінальному стані, метою було вдосконалити та усучаснити його. Нас чекала дуже клопітка, але цікава робота. В той же день ми почали шукати нові деталі, замовили спеціальні наліпки. Тож, ми перефарбували раму в більш насичений колір, встановили нові колеса з шинами MICHELIN PRO 4, сідло, перемикачі швидкостей Shimano 105, біленькі боудени та обмотка.

Поділись з друзямиShare on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK