м. Бровари, вул. Гагаріна 22

+380503108208 +380633108208 brobikes.ws@gmail.com

Точні дані на Тур де Франс

Кожен мав можливість помітити те, що трансляція Тур де Франс супроводжується великою кількістю даних і цифр, які чудово допомагають коментаторам тримати гонку під контролем, а глядачів забезпечують точною статистикою.

Збір точних даних став можливим завдяки технічному партнеру Тур де Франс компанії Dimension Data. Як повідомляється в прес-релізі, метою співпраці з Dimension Data є надання глядачам аналітики в реальному часі щодо кожного гонщика.

BroBikes

Чорна скринька під сідлом кожного гонщика офіційно називається Fox і вперше була помічена на Критеріум Дофіне. Пристрій Fox було створено фахівцями з бездротової передачі даних з компанії HiKoB. Сам прилад може містити широкий набір пристроїв, включаючи акселерометр і датчик атмосферного тиску, але у випадку з Тур де Франс найбільший інтерес представляє вбудований GPS-трекер.

Ідея Dimension Data полягає в аналізі даних, що надходять з Fox, щоб забезпечити глядачів достатнім обсягом даних для підвищення інтересу до перегонів.

На додаток до трансляції можна використовувати сайт Тур де Франс для відстеження в реальному часі положення гонщиків і ряд інших відомостей.

Поділись з друзямиShare on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK