м. Бровари, вул. Гагаріна 22

+380503108208 +380633108208 brobikes.ws@gmail.com

Велосипедний замок захистить від нетверезої поїздки

BroBikes
Комусь це здасться смішним, але п’яні велосипедисти на дорозі не менш небезпечні водіїв авто. Для тих, хто не довіряє собі і не здатний залишити велосипед після випитого з друзями, був вигаданий спеціальний замок з вбудованим алкотестером. Замок відкривається тільки після того, як ви дунули в нього і система визначила Вашу здатність керувати байком.

На відміну від алкометрів, які в деяких країнах потрібно обов’язково возити в автомобілі після першого покарання за нетверезе водіння, для велосипедистів такого обов’язку немає.

BroBikes

Звичайно, Alcoho-Lock не з тих винаходів, який можна використовувати регулярно, так як замок вимагає постійної перевірки на алкоголь. Але, якщо Ви знаєте, що ввечері належить вечірка і не впевнені, що зможете адекватно користуватися велосипедом, то розробка може бути дуже доречною.

У той же час, позитивний тест на алкоголь не означає, що Вам доведеться чекати поки протверезіє, щоб забрати байк. Замок автоматично відправляє повідомлення обраному користувачу на смартфон, який буде знати про Ваше місцезнаходження і може розблокувати Alcoho-Lock.

BroBikes
Повної зарядки акумулятора вистачає на проведення 40 тестів. Головний недолік винахід це його висока ціна в 250 $, яка значно перевищує вартість навіть багатьох «топових» марок звичайних замків.

 

Поділись з друзямиShare on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK